Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


nemzeti vágta 2009 benevezett települések

2009.06.11

BENEVEZETT TELEPÜLÉSEK

 


Település Település adatai

Alsóörs

Polgármester: Hebling Zsolt
Nyeregben: Vida Márió
Lova: Moszad
Nevező: Önkormányzat
Futam: 6
Startpozíció: 6
Bácsalmás

Polgármester: Zalántai Endre
Nyeregben: Németh  Sándor
Lova: National Face
Nevező: Telivér Farm Kft.
Futam: 10
Startpozíció: 4
  Bajai Kistérség

Polgármester: Dr. Révfy Zoltán (Baja)
Nyeregben: Molnár Gyöngyi
Lova: Tétény
Nevező: Bajai Kistérség
Futam: 4
Startpozíció: 3
  Bakonybél

Polgármester: Baky György
Nyeregben: Somogyi József
Lova: Szeli
Nevező: Danubius Rádió
Futam: 15
Startpozíció: 3
  Balaton Régió

Regionális Marketing Igazgató: Dani Barbara
Nyeregben: Krivinger Krisztián
Lova: Aida
Nevező: FUNZINE Média
Futam: 15
Startpozíció: 4
  Balatonalmádi

Polgármester: Keszey János
Nyeregben: Ihász András
Lova: Ghotic Verse
Nevező: SQ-invest Kft.
Futam: 14
Startpozíció: 4
  Balatonkenese

Polgármester: Sörédi Györgyné
Nyeregben: Dióssy András
Lova: Lady Josephine G.
Nevező: Story Magazin
Futam: 7
Startpozíció: 3
  Bánk

Polgármester: Ivanics András
Nyeregben: Németh Gábor
Lova: Mox
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 3
  Bátor Tábor

Kuratóriumi Elnök: Küllői Péter
Nyeregben: Bogár Csaba
Lova: Príma Donna
Nevező: Bátor Tábor Alapítvány, UNION Biztosító ZRt.
Futam: 4
Startpozíció: 5
  Beregdaróc

Polgármester: Dr. Révész Ferencné
Nyeregben: Oláh Viktória
Lova: Stella
Nevező: EXIT
Futam: 13
Startpozíció: 2
  Budakeszi

Polgármester: Tagai István
Nevező: Munkaruha Palotás Kft.
  Budapest - Újbuda

Polgármester: Molnár Gyula
Nyeregben: Fodor Szabolcs
Lova: Taksony
Nevező: Önkormányzat
Futam: 1
Startpozíció: 2
Csabdi

Polgármester: Huszárovics Antal
Nyeregben: Kövesdy Zsolt
Lova: Denebola
Nevező: Port.hu
Futam: 8
Startpozíció: 5
  Csetény

Polgármester: Albert Mihály
Nyeregben: Kövesdy István
Lova: Tipo
Nevező: Bakony Íz és Párlat Kft.
Futam: 13
Startpozíció: 3
  Csíkszereda

Polgármester: Ráduly Róbert Kálmán
Nyeregben: Németh Jakab
Lova: Talizmán
Nevező: Orange Ways
Futam: 8
Startpozíció: 6
  Csongrád / Szentes
(a két település közösen nevez)

Polgármesterek: Bedő Tamás / Szirbik Imre
Nyeregben: Hegyi Zsolt
Lova: Raviola
Nevező: Önkormányzatok
Futam: 7
Startpozíció: 2
Debrecen

Polgármester: Kósa Lajos
Nyeregben: Ordasi József
Lova: Napfény
Nevező: Önkormányzat
Futam: 6
Startpozíció: 4
  Detk

Polgármester: Pelle Sándor
Nyeregben: Dobó István
Lova: Szultán
Nevező: Önkormányzat
Futam: 9
Startpozíció: 3
  Dobóruszka

Polgármester: Lakatos László
Nyeregben: Vasvári Nikolett
Lova: Jupogó
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 6
  Dombóvár

Polgármester: Szabó Loránd
Nyeregben: Gyetkó Szilvia
Lova: Örzse
Nevező: Pet Hungária Kft.
Futam: 5
Startpozíció: 4
  Dorog

Polgármester: Dr. Tittmann János
Nyeregben: Fejes Lajos
Lova: Salvatore
Nevező: Önkormányzat
Futam: 11
Startpozíció: 2
  Dunakeszi

Polgármester: Kecskeméthy Géza
Nyeregben: Kovács Sándor
Lova: Naraan
Nevező: Bácsalmási Agráripari ZRt.
Futam: 3
Startpozíció: 1
Esztergom

Polgármester: Meggyes Tamás
Nyeregben: Dömömtör Ferenc
Lova: Amfetamin
Nevező: Önkormányzat
Futam: 7
Startpozíció: 6
Érsekhalma

Polgármester: Horváth Roland
Nyeregben: Kozó János
Lova: Ahmar
Nevező: Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 1
Felsőszentiván

Polgármester: Vörös Szilárd
Nyeregben: Lakatos Attila
Lova: Szikra
Nevező: Arany Ászok
Futam: 1
Startpozíció: 3
  Füzesgyarmat

Polgármester: Várkonyi Imre
Nyeregben: Mészáros Imola
Lova: Nexus
Nevező: Önkormányzat
Futam: 5
Startpozíció: 1
Göd

Polgármester: Markó József
Nyeregben: Bagi Renáta
Lova: White
Géniusz Nevező: Önkormányzat
Futam: 12
Startpozíció: 5
Gyomaendrőd

Polgármester: Várfi András
Nyeregben: Kohut Gyöngyi
Lova: Az úr
Nevező: Haszon Agrár magazin
Futam: 2
Startpozíció: 3
  Gyöngyös

Polgármester: Heisz György
Nyeregben: Farkas András
Lova: Héra
Nevező: Önkormányzat, Mátrai Borvidék Egyesület
Futam: 7
Startpozíció: 1
  Gyula

Polgármester: Dr. Perjési Klára
Nyeregben: Potocska Attila
Lova: Pedró
Nevező: Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 6
Hajdúszoboszló

Polgármester: Dr. Sóvágó László
Nyeregben: Mészáros Zsolt
Lova: Ad memoriam
Nevező: Önkormányzat
Futam: 6
Startpozíció: 5
  Hatvan

Polgármester: Érsek Zsolt
Nyeregben: Vaka István
Lova: Billog
Nevező: Önkormányzat
Futam: 11
Startpozíció: 5
  Hernádkak

Polgármester: Hajdú János
Nyeregben: Sipos Csaba
Lova: Epres
Nevező: Önkormányzat
Futam: 10
Startpozíció: 5
Isaszeg

Polgármester: Hatvani Miklós
Nyeregben: Kiss István
Lova: Virgács
Nevező: Önkormányzat, Expressz
Futam: 9
Startpozíció: 1
Jászberény

Polgármester: Dr. Gedei József
Nyeregben: Molnár Levente
Lova: Luró
Nevező: Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 4
Kaposvár

Polgármester: Szita Károly
Nyeregben: Vince Anikó
Lova: Verőfény
Nevező: Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 3
  Kaposszekcső

Polgármester: Csapó Gyuláné
Nyeregben: Majláth Csaba
Lova: Jilly
Nevező: Pet Hungária Kft.
Futam: 12
Startpozíció: 2
  Keszthely

Polgármester: Ruzsics Ferenc
Nyeregben: Kiss István
Lova: Déva Gidrán Alex
Nevező: Fuoco Hungary Kft.
Futam: 11
Startpozíció: 4
  Komádi

Polgármester: Pénzes László
Nyeregben: Bere Ibolya
Lova: Magic Cat
Nevező: Danubius Rádió
Futam: 3
Startpozíció: 2
  Komáromi Kistérség

Polgármester: Zatykó János (Komárom)
Nyeregben: Márkos Albert
Lova: Lopakodó
Nevező: Önkormányzat
Futam: 8
Startpozíció: 2
  Kunszállás

Polgármester: Kovács Imre
Nyeregben: Agárdi Zsolt
Lova: Fáraó
Nevező: Önkormányzat
Futam: 14
Startpozíció: 2
Lébény

Polgármester: Kovács Gábor
Nyeregben: Rajnai Attila
Lova: Marcopolo
Nevező: Origo
Futam: 6
Startpozíció: 2
  Lendva

Önkormányzati Közösség Elnöke: Horváth Ferenc
Nyeregben: Egervári Attila
Lova: Trónfosztó Milord
Nevező: Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet
Futam: 12
Startpozíció: 3
  Letenye

Polgármester: Halmi Béla
Nyeregben: Bönde Ferenc
Lova: Duhaj
Nevező: Magyar Fejlesztési Bank ZRt.
Futam: 13
Startpozíció: 6
  Litér

Polgármester: Szedlák Attila
Nyeregben: Gajdos Zsolt
Lova: Csajhos
Nevező: Önkormányzat
Futam: 13
Startpozíció: 5
  Lőrinci

Polgármester: Víg Zoltán
Nyeregben: Bazsó Gergely
Lova: Helenium
Nevező: Önkormányzat
Futam: 5
Startpozíció: 2
Makó

Polgármester: Dr. Buzás Péter
Nyeregben: Kati László
Lova: Jacson Joker
Nevező: Haszon Agrár magazin
Futam: 1
Startpozíció: 4
  Mándok

Polgármester: Pekó László
Nyeregben: Fodor Sándor
Lova: Meglepő
Nevező: Önkormányzat
Futam: 2
Startpozíció: 1
  Miskolc

Polgármester: Káli Sándor
Nyeregben: Rigó Péter
Lova: Shanidár
Nevező: Önkormányzat
Futam: 4
Startpozíció: 1
  Mogyoród

Polgármester: Babicz László
Nyeregben: Fodor Ákos
Lova: Lauda
Nevező: No-Be Sweet Bt.
Futam: 8
Startpozíció: 2
Nagybaracska

Polgármester: Király Sándor
Nyeregben: Bögi István
Lova: Azim
Nevező: Önkormányzat
Futam: 14
Startpozíció: 6
  Nagykapos

Polgármester: Petrikán Péter
Nyeregben: Venczel Tímea
Lova: Makabeusz
Nevező: Önkormányzat
Futam: 11
Startpozíció: 1
Nyíregyháza

Polgármester: Csabai Lászlóné
Nyeregben: Suták Vanda
Lova: Odds
Nevező: Önkormányzat
Futam: 1
Startpozíció: 6
Orfű

Polgármester: Füziné Kajdy Zita
Nyeregben: Garamvölgyi Klaudia
Lova: Thalia
Nevező: Alexandra Kiadó és Könyvesház
Futam: 13
Startpozíció: 4
  Orosháza

Polgármester: Németh Béla
Nyeregben: Kocka Ákos
Lova: Grand Morn
Nevező: PestiEst
Futam: 5
Startpozíció: 5
Őrbottyán

Polgármester: Cserepka András
Nyeregben: Kelemen János
Lova: Carmina
Nevező: Ez HAT! Program , Nexon
Futam: 14
Startpozíció: 1
  Őriszentpéter

Polgármester: Őri Zoltán
Nyeregben: Bozsóky Barnabás
Lova: Omár
Nevező: Magyar Fejlesztési Bank ZRt.
Futam: 7
Startpozíció: 4
  Őrség - Szentgotthárd

Polgármester: Viniczay Tibor
Nyeregben: Kiss József
Lova: Jellem
Nevező: Szentgotthárdi Kistérségi Iroda
Futam: 1
Startpozíció: 1
Pázmánd

Polgármester: Kutai Tibor
Nyeregben: Hanus Imre
Lova: Mátyás
Nevező: Danubius Rádió
Futam: 2
Startpozíció: 5
  Pécs

Polgármester: Dr. Páva Zsolt
Nyeregben: Arató Barna
Lova: Tem
Nevező: Önkormányzat
Futam: 12
Startpozíció: 6
  Petőfibánya

Polgármester: Fekete László
Nyeregben: Lezsák Levente
Lova: Operabál
Nevező: Önkormányzat
Futam: 7
Startpozíció: 5
  Pitvaros

Polgármester: Dénes László
Nyeregben: Hernádi Zsuzsanna
Lova: Szulej
Nevező: Animation Club
Futam: 1
Startpozíció: 5
Révkomárom

Polgármester: Bastrnák Tibor
Nyeregben: Nagy Lajos
Lova: Narancsvirág
Nevező: Port.hu
Futam: 5
Startpozíció: 3
Salgótarján

Polgármester: Székyné Dr. Sztrémi Melinda
Nyeregben: Kiss Dániel
Lova: Badger's Baby
Nevező: Önkormányzat
Futam: 13
Startpozíció: 1
  Sarkad

Polgármester: Tóth Imre
Nyeregben: Harraszti György
Lova: Mi legyen?
Nevező: Önkormányzat
Futam: 15
Startpozíció: 6
  Sepsiszentgyörgy

Polgármester: Antal Árpád András
Nyeregben: Szabó György
lova: Koronafürt
Nevező: Budapest - IX. kerület önkormányzat (Ferencváros)
Futam: 10
Startpozíció: 2
  Siklós

Polgármester: Dr. Marenics János
Nyeregben: Varga Endre
Lova: Diades
Nevező: Önkormányzat
Futam: 3
Startpozíció: 3
  Siófok

Polgármester: Dr. Balázs Árpád
Nyeregben: Molnár Diána
Lova: Skygirl
Nevező: Sió-Eckes Kft.
Futam: 11
Startpozíció: 3
  Soltszentimre

Polgármester: Nagy István
Nyeregben: Guba Ildikó
Lova: Tüzes
Nevező: Magyar Fejlesztési Bank ZRt.
Futam: 6
Startpozíció: 3
Szajol

Polgármester: Szöllősi József
Nyeregben: Schiller Kitti
Lova: Rómeó
Nevező: Magyar Vöröskereszt
Futam: 14
Startpozíció: 3
  Szarvas

Polgármester: Babák Mihály
Nyeregben: Schiller Péter
Lova: Fokos Főhős
Nevező: Önkormányzat
Futam: 14
Startpozíció: 5
  Szeged

Polgármester: Dr. Botka László
Nyeregben: Tormási Gyula
Lova: Aranypatak
Nevező: Önkormányzat
Futam: 3
Startpozíció: 5
  Székelyudvarhely

Polgármester: Bunta Levente
Nyeregben: Zsikai Beatrix
Lova: Harang
Nevező: Orange Ways
Futam: 6
Startpozíció: 1
  Szentgyörgyvár

Polgármester: Ifj. Ádovics István
Nyeregben: Szabó Tamás
Lova: Rocky
Nevező: Önkormányzat, Németh Borház
Futam: 8
Startpozíció: 4
  Szentjobb

Polgármester: Zatykó István
Nyeregben: Zatykó Jácint
Lova: Jamaica
Nevező: Önkormányzat
Futam: 3
Startpozíció: 4
  Szentkirály

Polgármester: Szabó Gellért
Nyeregben: Csiki Árpád
Lova: Peppy Cash Olena
Nevező: Szentkirályi Ásványvíz Kft.
Futam: 2
Startpozíció: 6
  Szigetmonostor

Polgármester: Molnár Zsolt
Nyeregben: Szabó  Mariann
Lova: Gyertyafény
Nevező: Arany Ászok
Futam: 10
Startpozíció: 1
  Szigetvár

Polgármester: Paizs József
Nyeregben: Fézer Róbert
Lova: Panama's Live
Nevező: Szigetvár Városért Közalapítvány
Futam: 9
Startpozíció: 6
  Szováta

Polgármester: Péter Ferenc
Nyeregben: Károlyi Sándor
Lova: Fecske
Nevező: Orange Ways
Futam: 3
Startpozíció: 6
Tát

Polgármester: Szenes Lajos
Nyeregben: Németh Gábor
Lova: Inxs
Nevező: Önkormányzat
Futam: 12
Startpozíció: 4
  Tata

Polgármester: Michl József
Nyeregben: Kovács Veronika
Lova: Káder Blanka
Nevező: Port.hu
Futam: 2
Startpozíció: 2
 

Tura

Polgármester: Szendrei Ferenc
Nyeregben: Csobán Antal
Lova: Nevető
Nevező: Bio Tech USA Kft., ifj. Lévai Ferenc
Futam: 2 Startpozíció: 4

Vásárosnamény

Polgármester: Jüttner Csaba
Nyeregben: Vinkó Csaba
Lova: Rivalda Delia
Nevező: Önkormányzat
Futam: 15
Startpozíció: 5
  Velencei-tó

Velencei Kistérség Igazgatója: Bálint György
Nyeregben: Csabai Attila
Lova: Korino Didó
Nevező: Velencei-tavi Kistérség Idegenforgalmi Egyesülete
Futam: 4
Startpozíció: 2
  Verőce

Polgármester: Bethlen Farkas
Nyeregben: Vass Jennifer
Lova: Mythical Fosroc
Nevező: ERP Consulting Kft.
Futam: 15
Startpozíció: 2
  Villány

Polgármester: Takáts Gyula
Nyeregben: Krascsenics Ágnes
Lova: Ninive
Nevező: Polgár Pincészet
Futam: 9
Startpozíció: 4
  Vizsoly

Polgármester: Bihi Miklós
Nevező: Önkormányzat
Zalakaros

Polgármester: Szirtes Lajos
Nyeregben: Schneider Márton
Lova: Galéria
Nevező: Önkormányzat
Futam: 15
Startpozíció: 1
  Zamárdi

Polgármester: Csákovics Gyula
Nyeregben: Szilágyi Péter
Lova: Natália
Nevező: Önkormányzat
Futam: 9
Startpozíció: 5